سمان آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان

سمان: آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان برنامه فرودگاه اردیبهشت

گت بلاگز یزد جلوگیری از تخلفات در پرسشها متفاوت وظایف تشکیلات تعزیرات

امام جمعه یزد گفت: جلوگیری از تخلفات در پرسشها متفاوت تشکیلات تعزیرات بر عهده دارد وباید با ظرافت هر چه تمام اقدام کند.

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه قاچاق کالا آسیب های زیادی به اقتصاد کشور وارد می کند گفت: تشکیلات تعزیرات باید با ظرافت هر چه تمام اقدام کنند.

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی صبحگاه امروز در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت تعزیرات حکومتی کشور با وی با بیان اینکه تشکیلات تعزیرات وظایف سنگینی بر عهده دارد اظهار داشت: جلوگیری از تخلفات در پرسشها متفاوت از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و مبارزه با قاچاق کالا با جدیت و از مبادی ورودی کشور دنبال شود.

عبارات مهم : تعزیرات حکومتی

وی افزود: در مباحثی که مقام معظم رهبری در شعار سال بیان کردند به تولید توجه خاص ای صورت گرفته و در این زمینه مورد نیاز است دو اقدام انجام صورت گیرد که یکی نوآوری در تولید و حمایت از فرهیختگان و مخترعان است.
امام جمعه یزد با بیان اینکه اگر در اقتصاد به ظرفیت های داخلی تکیه کنیم، پرسشها کشور برطرف می شود، گفت: به این وسیله با تولید تازه و قطع نیاز به خارج از کشور زمینه تحقق شعار سال را فراهم می کند.
ناصری یزدی با بیان این که عنوان مهم دیگر بحث کیفیت تولید هست، خاطرنشان کرد: کیفیت پایین و قیمت بالای محصولات تولیدی باعث می شود که بازار مناسب جهت محصولات وجود نداشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد عنوان کرد: اگر کیفیت تولید زیاد کردن پیدا کند و به نقطه مطلوبی برسد هم استقبال دنیا و هم استقبال مردم از تولیدات کشور عزیزمان ایران خوب می شود.
وی گفت: این که بازارهای جهانی را به علت نداشتن استانداردهای مورد نیاز از دست بدهیم خیلی سخت هست، ما می توانستیم بازارهای روسیه را به علت پرسشها منطقه خیلی راحت به دست بیاوریم ولی به علت پایین بودن کیفیت نتوانستیم آن چنان که باید و شاید در این عرصه حرکت کنیم.
امام جمعه یزد تصریح کرد: ادارات مرتبط با صنایع باید گروه های مشاوره ای را تشکیل داده و به کارخانه های متفاوت اعزام کنند تا بعد از بررسی اوضاع کیفیت تولیدات آنها نسبت به ارائه مشاوره جهت رسیدن به استانداردهای روز اقدام کنند.
استاد سطوح عالی حوزه های علمیه یزد گفت: اگر امسال در این عنوان جدیت صورت گیرد که کیفیت تولیدات ما زیاد کردن پیدا کند، هم مسئله تولید برطرف می شود و هم اشتغال به آخر می رسد.
ناصری یزدی با بیان اینکه عنوان بعدی که در ارتباط با اقتصاد کشور عزیزمان ایران وجود دارد، تبدیل شدن سود محوری به فرهنگ هست، گفت: اگر تاجر و کاسب و صنعت گر فعالیت می کنند، به دنبال سود زیاد هستند و چندان توجهی به خدمت زیاد ندارند.
وی خاطرنشان کرد: زمانی که فعالیت های اقتصادی سود محور باشد، فعالان این عرصه به جای اینکه نیاز جامعه را برطرف کنند، به دنبال تولیدات و واردات محصولاتی می روند که سود بیشتری دارند ولو اینکه به ضرر مردم باشند.
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه اگر جنس با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه شود به علت دائمی شدن فروش آن سود بیشتری به تولید کننده می رسد، گفت: موضوعی که امسال همه باید دست به دست هم بدهیم و نسبت به آن تلاش کنیم، برنامه ریزی و اقدام مناسب جهت خدمت محوری در فعالیت های اقتصادی است.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: تعزیرات حکومتی | قاچاق کالا | جلوگیری از کالاهای وارداتی | استان یزد | سازمان تعزیرات حکومتی کشور | امام جمعه یزد | رقابت بابازارهای جهانی | افزایش کیفیت تولید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog