سمان آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان

سمان: آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان برنامه فرودگاه اردیبهشت

گت بلاگز وب‌گردی 60 ثانیه فیلم سیاه جهت اخاذی

خواستگار میانسال که به اتهام ربودن و فیلمبرداری از زن مورد علاقه‌اش بازداشت شده، در بازجویی‌ها ادعای عجیبی را مطرح کرد. او مدعی شد، جهت این‌که به شاکی پول ن

60 ثانیه فیلم سیاه جهت اخاذی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اوایل اردیبهشت امسال زنی جوان با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مردی به اتهام آدم ربایی و ترساندن به اخاذی با تهیه فیلم سیاه شکایت کرد.

عبارات مهم : میلیون
شاکی به قاضی مرشد لو گفت: چندی پیش جهت خرید، به یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته بودم. هنگام بازگشت به منزل به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودروی پژو شدم. در میانه راه راننده شروع به صحبت کرد. او مدعی بود مجرد و پولدار است و به دنبال همسر جهت خود است.

وی افزود: او با حرف هایش مرا فریب داد و دوستی مان شکل گرفت تا این که دو هفته پیش به بهانه این که می خواهد راجع به خواستگاری حرف بزند، سراغم آمد. سوار خودرویش شدم و او مرا به محلی خلوت کشاند.

شاکی ادامه داد: خواستگار میانسالم کتکم زد و می خواست مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد. با او درگیر شدم و همان جا متوجه نیت شوم او شدم. او بعد از ناکامی در آزار و اذیت، با تلفن همراهش یک دقیقه از من فیلمبرداری کرد. او ترساندن کرد، جهت منتشر نشدن فیلم در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … باید دو میلیون تومان به او بدهم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات پلیس آگاهی جهت شناسایی و بازداشت آدم ربای اخاذ شروع شد تا این که دو روز پیش او در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

سهیل 50 ساله به افسر تحقیق گفت: من به طور اتفاقی با شاکی آشنا شدم و به دروغ به او گفتم که مجردم. او از ماجرای متاهل بودن من خبری نداشت. اوضاع بخوبی پیش می رفت تا این که یک روز در جریان ملاقاتمان با هم حرف می زدیم که از من خواست پنج میلیون تومان جهت هزینه عمل جراحی بینی به او بدهم که این مبلغ را نداشتم. او چند روز به طور متوالی با من تماس می گرفت و این پول را درخواست می کرد، ولی هرچه می گفتم این پول را ندارم، توجهی نمی کرد.

وی افزود: یک هفته که گذشت او به ملاقاتم آمد و تصویر هایی از همسرم را به من نشان داد و گفت؛ متوجه شده است من به او دروغ گفته ام و همسر و فرزند دارم. او ترساندن کرد باید پنج میلیون تومان به او بدهم تا عنوان را به همسرم نگوید. بعد تلفن همراهش را خاموش کرد که فکر کردم، از اخاذی منصرف شده است ولی چند روز بعد بازداشت شدم. شاکی با این شکایت دروغین قصد دارد از من اخاذی کند.

با صدور قرار قانونی جهت متهم میانسال تحقیقات از وی ادامه دارد.

منبع: جام جم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: میلیون | بازداشت | تحقیقات | خواستگار | خواستگاری | اخاذی اینترنتی | قاضی | شکایت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog