سمان آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان

سمان: آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان برنامه فرودگاه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عنوان جدایی‌ام از تیم ملی تاثیر منفی روی بازیکنان ندارد / کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به بحث رفتنش و همچنین گزینش بازیکنان جهت جام جهانی به صحبت پرداخت.

عنوان جدایی‌ام از تیم ملی تاثیر منفی روی بازیکنان ندارد / کی‌روش

کی روش: عنوان جدایی ام از تیم ملی تاثیر منفی روی بازیکنان ندارد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به بحث رفتنش و همچنین گزینش بازیکنان جهت جام جهانی به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از AFC، کارلوس کی روش چندی پیش از کناره گیری اش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جام جهانی روسیه سخن گفت. با این حال مربی پرتغالی عقیده ندارد که جدایی اش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تاثیر منفی روی عملکرد ملی پوشان این کشور در جام جهانی داشته باشد.

کارلوس کی روش ۶۵ ساله در همین رابطه گفت: این جور چیزها قسمتی از کار ما مربیان است و فوتبال حرفه ای و زندگی را مشمول بر می شود. همه از این پرسشها آگاهی دارند و چنین مساله ای انگیزه و جاه طلبی بازیکنان را جهت افزایش به دور دوم تحت تاثیر قرار نمی دهد. همه ما با مسئولیت پذیری و تمرکز اوج کار می کنیم و تمام شرح را پیش می بریم تا در این وقت اندک به عالی ترین شکل آماده شویم. باید مطمئن شویم که بازیکنان روز به روز بهتر می شوند و می توانند با افتخار و عزت بازی کنند و خوش حالی و نشاط را جهت ملت کشور عزیزمان ایران به ارمغان بیاورند. چنین مسائلی که اشاره کردید هیچ تاثیری در اوضاع تیم ندارد.

عنوان جدایی‌ام از تیم ملی تاثیر منفی روی بازیکنان ندارد / کی‌روش

سرمربی پرتغالی کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: من آرزو می کنم که وقت بیشتری جهت آمادگی جام جهانی داشتیم. خصوصا بازیکنانی که در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی می کنند و این الان حقیقت ماجراست و باید آن را قبول کرد و پیش رفت و روز به روز بهتر شد. همه بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران الان انگیزه دارند و دوست دارند که بازی کنند و اگر بتوانیم هر لحظه همین روحیه اوج را حفظ کنیم شرایط جهت ما خوب خواهد بود.

ایران در حالی به جام جهانی می رود که در چهار دوره قبلی حضورش در جام جهانی هیچ وقت به دور دوم راه نیافت. اکنون تیم کشور عزیزمان ایران با ستاره هایی چون سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و سعید عزت اللهی ترکیب خوبی را دارد. هرچند نفراتی چون سید جلال حسینی و کاوه رضایی در فهرست کشور عزیزمان ایران قرار ندارند.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به بحث رفتنش و همچنین گزینش بازیکنان جهت جام جهانی به صحبت پرداخت.

سرمربی کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: هر مربی دوست دارد که بازیکنان زیادی داشته باشد تا به تیم کمک کنند ولی ما متاسفانه ۲۳ بازیکن داریم و باید مطمئن شویم که تصمیم های درست و عادلانه بگیریم. آن چه شما از یک رهبر انتظار دارید گرفتن تصمیمات درست و عادلانه هست. باور کنید گزینش این بازیکنان نتیجه ساعت ها کار، تحلیل، بررسی و مشاهده بود.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog