سمان آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان

سمان: آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان برنامه فرودگاه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فصل بعد برای&quot/ قهرمانی می‌جنگیم ، کری مدافع پرسپولیس جهت تیم‌های لیگ برتر، هت تریک&quot، مصلح

شایان مصلح مدافع چپ و بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس امیدوار است با توجه به جدایی صادق محرمی و بازگشت حسین ماهینی به پست مهم اش یعنی دفاع راست، بتواند به ترکیب مهم

فصل بعد برای&quot/ قهرمانی می‌جنگیم ، کری مدافع پرسپولیس جهت تیم‌های لیگ برتر، هت تریک&quot، مصلح

کری مدافع پرسپولیس جهت تیم های لیگ برتر/ مصلح: فصل بعد برای"هت تریک" قهرمانی می جنگیم

عبارات مهم : پیروزی

شایان مصلح مدافع چپ و بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس امیدوار است با توجه به جدایی صادق محرمی و بازگشت حسین ماهینی به پست مهم اش یعنی دفاع راست، بتواند به ترکیب مهم برگردد.

به گزارش خبرآنلاین، مصلح در این مورد گفت: «حضور در پرسپولیس برایم یک افتخار بزرگ به حساب می آید. اینجا همه چیز به خوبی پیش می رود و با اینکه حواشی زیادی اطراف تیم دیده می شود ولی حاشیه هایی نیست که به ما لطمه بزند. از اینکه پرسپولیس را گزینش کرده ام، واقعا لذت می برم.» مصلح اضافه کرد: «فصل را به خوبی به اتمام رساندیم. هم قهرمان شدیم و هم در آسیا به مرحله بعدی رسیدیم.

می توانیم در فصل آینده نیز به فعالیت مان ادامه بدهیم و حتی به فینال برسیم. البته رقیب سرسختی مثل الدحیل قطر را پیش رو داریم ولی توانایی کسب پیروزی در تیم مان وجود دارد و اگر خدا بخواهد حریف را شکست خواهیم داد.» شایان در نهایت گفت: «مطمئنا فصل آینده را به امید کسب قهرمانی دوباره و هت تریک در قهرمانی شروع می کنیم. امیدواریم بتوانیم عالی ترین اتفاقات را جهت خوش حالی هواداران رقم بزنیم.»

فصل بعد برای&quot/ قهرمانی می‌جنگیم ، کری مدافع پرسپولیس جهت تیم‌های لیگ برتر، هت تریک&quot، مصلح

واژه های کلیدی: پیروزی | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog