سمان آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان

سمان: آسمان تاریخ تهران پرواز گرگان برنامه فرودگاه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اقدام خیرخواهانه پردرآمدترین بازیگر دنیا در پاسخ به اعتراضات

پس از افشا شدن دستمزد ناعادلانه بازیگر زن و مرد فیلم «تمام پول‌های جهان» جهت ضبط دوباره بعضی قسمت‌ها با بازیگر جایگزین کوین اسپیسی، مارک والبرگ اعلام کرد که تما

اقدام خیرخواهانه پردرآمدترین بازیگر دنیا در پاسخ به اعتراضات

اقدام خیرخواهانه پردرآمدترین بازیگر دنیا در پاسخ به اعتراضات

عبارات مهم : بازیگر

پس از افشا شدن دستمزد ناعادلانه بازیگر زن و مرد فیلم «تمام پول های جهان» جهت ضبط دوباره بعضی قسمت ها با بازیگر جایگزین کوین اسپیسی، مارک والبرگ اعلام کرد که تمام دستمزدی را که جهت این کار گرفته است به جنبش خیریه «Time’s Up» جهت حمایت از زنان در برابر آزار جنسی اهدا می کند.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که میشل ویلیامز جهت ضبط دوباره بعضی قسمت های فیلم «تمام پول های دنیا » کمتر از هزار دلار دستمزد گرفت، مارک والبرگ با دریافت بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار حاضر به شرکت در فیلمبرداری دوباره شد.

ماجرای رسوایی جنسی کوین اسپیسی باعث شد که سازندگان فیلم جهت جلوگیری از تصویر العمل هایی منفی مردم، کریستوفر پلامر را جایگزین او کنند. پلامر جهت بازی در این فیلم نامزد جوایز بفتا و گلدن گلوب شد.

جنبش «Time’s Up» در پی رسوایی های پی در پی جنسی بزرگان هالیوود از کوین اسپیسی تا هاروی واینستین و داستین هافمن جهت حمایت از زنان برابر آزار و سوءاستفاده جنسی در محل کار به وجود آمده هست. بعضی از اشخاص مشهور هالیوود در این جنبش حضور دارند.

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ مجله تایم با ستایش از کسانی که با شکستن سکوت خود زمینه رسوایی این افراد را فراهم کردند، «شکنندگان سکوت» را به عنوان شخصیت سال گزینش کرد. در همین سال هشتگ «MeToo» به یکی از ترندهای اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … تبدیل شد.

مراسم جوایز گلدن گلوب نیز تحت تاثیر این رویدادهای قرار داشت و اشخاص سرشناسی از جمله اپرا وینفری راجع به تبعیض علیه زنان صحبت کردند.

اقدام خیرخواهانه پردرآمدترین بازیگر دنیا در پاسخ به اعتراضات

واژه های کلیدی: بازیگر | کوین اسپیسی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog